Praca dla magazyniera

Oferta pracy dodana przez: Biochem Biochempolska, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Biochem Biochempolska, w dniu: 2021-07-20

Firma Biochem Polska Sp. z o. o. z/s w Starej Iwicznej zajmująca się dystrybucją sprzętu medycznego poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
MAGAZYNIER
Obowiązki:
· Przyjmowanie towaru na magazyn
· Kontrola ilościowa i jakościowa przyjętych dostaw
· Pakowanie zamówień dla klientów
· Współpraca z firmami kurierskimi
· Dbanie o porządek na magazynie
Wymagania:
· Podstawowa znajomość obsługi komputera
· Dobra organizacja czasu pracy
· Umiejętność pracy pod presją czasu
· Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
· Mile widziane osoby z Piaseczna i okolic
Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
niezbędne narzędzia do pracy
miłą atmosferę
CV proszę kierować na adres: biochem@biochempolska.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Stara Iwiczna koło Piaseczna

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 604270070

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiaseczno.pl